עורכי דין גירושין עורך דין גירושין

  עורכי דין גירושין
  גירושין
  גירושין ורכוש
  הסכם גירושין
  גירושין וילדים
  גירושין בישראל
  אינדקס עורכי דין
  צור קשר - עורכי דין

  
   
       
עורכי דין אתרים

חדשות קרא עוד - חדשות גירושין
הקלטת שיחות
הקלטת שיחות לפני גירושים.אם הגעתם למעמד של גירושין מבן או בת הזוג מומלץ להקליט ולתעד כל שיחה ביניכם. ואם הכנתם שיעורי בית כניראה ביצעתם הקלטות שיחות של הצד השני כאשר הוא מתוודה או לפחות מודה באי אלו נקודות זכות לטובתכם.הקלטת שיחות
הקלטת שיחות לפני גירושים.אם הגעתם למעמד של גירושין מבן או בת הזוג מומלץ להקליט ולתעד כל שיחה ביניכם. ואם הכנתם שיעורי בית כניראה ביצעתם הקלטות שיחות של הצד השני כאשר הוא מתוודה או לפחות מודה באי אלו נקודות זכות לטובתכם. שיחות מוקלטות שבוצעו בטרם ההחלטה להתגרש - יכולות להיות לעזר רב ויילקחו בחשבון בבית המשפט. לדוגמה אם צד אחד הצליח לדובב את הצד השני לגבי בגידה שבוצעה וחוזרת על עצמה, או בעל המתוודה על אלימות שהוא מפעיל בבית כלפי האשא או בני הבית, ומכחיש בתמיד בעליל את האלימות בהמשך...
כל שיחה מוקלטת "שמפלילה" את הצד השני גם אחרי קבלת ההחלטה להתגרש - תועיל בעתיד למי שמחזיק בה.

אפליקציות הקלטת שיחות
בעידן המודרני עם התקדמות הטכנולוגיה ישנן לא מעט אפליקציות של הקתטת שיחות, תיעוד ואפשרות לניהול לפי שם, תאריך נושא וכדומה.
ברובן ההקלטה של הצדדים טובה יחסית ומספקה כראיה או תמיכה בטענות כאלו ואחרות. ישנן אפליקציות להקלטת שיחות וותיקות ומוכרות לכולם כגון :
הן נוחות להורדה התקנה ושימוש. בעבר אפליקציות כאלו קיבלו הרשאות לכל מיני פונקציות בטלפון הסלולרי כגון גלריה תמונות,אימייל,הודעות ועוד.
קיימת אפשרות לגבות כל שיחה מוקלטת - ולשמור אותה בענן או במקום אחסון אחר ברשת, או במחשב אחר.
עד לא מזמן טלפונים סלולארים שהוזמנו מחול באתרי מכירות - הגיעו עם תוכנה הקלטת שיחות טלפון מובנית כברירת מחדל, שניתן היה להפעילה או להשתיק אותה בהגדרות.

הקלטת שיחות לחברות
ככלל : הקלטת שיחה - לא מחוייבת בהודעה או בידיעת הצד השני - ולו רק בגלל שאתם הנכם צד אחד לשיחה. כלומר אם אתם צד אחד בשיחה - אז הקלטת שיחת הטלפון הינה חוקים לכאורה - ואינה נחשבת כהאזנת סתר  - שאינה מותרת בחוק. אגב לא רק הקלטה של שיחות בין בני זוג לפני או בעת הליכי הגירושין - גם בתקופה שלאחריה, אם אחד הצדדים אינו עומד ביישום חלקו או משתמט או מתעלם ואפילו מתחמק בתירוצים שונים.
ידוע מזה זמן רב כי הקלטת שיחות טלפון עם נציגי ביטוח, נציגי תקשורת, משווקים או כל אחד אחר זר - הינה חלק מהדרך לביסוס שקט נפשי לעתיד - כשתתעורר בעיה או סוגיה של אי הסכמה או וויכוח נוקב בקשר לאיזו שהיא עיסקה או הסכם אחר.
ובמקביל גם הצד השני שמשוחח עימכם מקליט את השיחה, מדובר לרוב על סוכני ביטוח, משווקים או חברות טלמרקטינג - אשר שומרות את השיחות המוקלטות אצלם או באיחסון  ענן כזה או אחר. החברות הללו אינן עושות שימוש בטלפון נייד - סמארטפון שמצויי כמעט באמתחתו של כל אחד בוגר וצעיר. החברות הללו מבוססות מרכזיות טלפון, לרוב מעל כמה שלוחות וקווים. הן יעדיפו לעשות שימוש בשרות של הקלטות שיחות טלפון מקצועית מותאמת לפי כל גודל אירגון ודרישה טכנית של תיעוד ושמירה. כנל לכל מערכת יישנה יכולות של ניהול, בקרה, מעקב ניתוח סטטיסטיקה ועוד...
שיחה מוקלטת אשר תועדה וקוטלגה - אפשר לאתר אותה בקלות בעתיד ולעשות בה שימוש תומך בהתאם. היא מונעת וויכוחים מיותרים והתנגשויות עם לקוחות או צד שני, ולרוב גם יכולה להביא לפתרון ויישוב סכסוכים עיסקיים לטובת שני הצדדים. ההקלטה אינה מאבדת את איכותה - אם היא דיגיטלית וגם אם תושמע כמה פעמים הלוך וחזור - לא תיחפגע האיכות ולא הבהירות של השיחה.

מכשירי הקלטת שיחות
להבדיל מסמארטפון שמכיל אפליקציית הקלטה - למשרדים וחברות קיים ציוד ומכשירי הקלטה מיוחדים לכל הצרכים. תלויי בדרישות של כל חברה. מכשיר הקלטה למרכזיה אנלוגית או מכשיר למרכזיה דיגיטלית, מכשיר הקלטה של שיחות בחדרי ישיבות שאינו קשור כלל לטלפון או מכשיר הקלטה מבוזר באירגון אשר מבצע את ההקלטה במקביל מכמה עמדות ושלוחות.

2018-06-18

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס            גירושין חזרה אל דף ראשי


 
WWW.LAWYER-G.COM עורכי דין גירושין גירושין הוסף למועדפים 

אתר עורכי דין גירושין © כל הזכויות שמורות