עורכי דין גירושין עורך דין גירושין

  עורכי דין גירושין
  גירושין
  גירושין ורכוש
  הסכם גירושין
  גירושין וילדים
  גירושין בישראל
  אינדקס עורכי דין
  צור קשר - עורכי דין

  
   
       
עורכי דין אתרים

עורכי דין גירושין

גירושין וילדים

כאשר באים לדון על משמורת ילדים עורכי דין גירושין נותנים דגש על טובת הילד
גם בבית המשפט בעת הדיונים כאשר מגיעים לשלב של משמורת ילדים והחזקה העיניין מתפתח והינו מורכב מאוד בשונה מנושא חלוקת רכוש בין בני הזוג המתגרשים.
לפי חוק כל ילד של הזוג המתגרש בטרם הגיעו לגיל 18 נחשב בגדר קטין אשר על ההורה מוטלת אחריות - יש שיקראו לה זכות - לגידולו אספקת צרכיו החומריים והנפשיים וגם חינוכו בתנאי כמובן שאין הגבלה של מסוגלות הורית, חזקה על הילדים ניקבעת בבית המשפט באם ההורים לא הגיעו לכדי הסכמה מלאה..
השיקול המנחה והעומד למול עיני בית המשפט בבואו לקבוע מתן משמורת של הילדים לאחד ההורים - הינו טובת הילד כאשר תמיד יש מקום לרצונו של הילד. ילד עד גיל 6 שנים - ברוב המקרים יקבע כי חזקת הילד הינה של האם, מבוסס על עיקרון חזקת הגיל הרך, ואם ישנם עוד ילדים במשפחה יטה בית המשפט לשקול הימנעות מצעד של הפרדת אחים אבל אין בכך שום כלל מנחה. לרוב משמורת הילדים הינה אצל האמא, מילדותו ועד הגיעו לגיל בגרות. הנטיה - אבל לא תמיד - להחיל את משמורת הילד לאביו רק במקרים נדירים בהם האמא אינה הולמת לגידולו וחינוכו. או לא עלינו אם היא נוטלת סמים או מביאה וגורמת לילדים נזק באופן קבוע שאינם לטובת הילדים. בהמשך נבדק הנושא האם האבא נמצא כשיר לקבל משמורת על ילדיו.
 
WWW.LAWYER-G.COM עורכי דין גירושין גירושין הוסף למועדפים 

אתר עורכי דין גירושין © כל הזכויות שמורות