עורכי דין גירושין עורך דין גירושין

  עורכי דין גירושין
  גירושין
  גירושין ורכוש
  הסכם גירושין
  גירושין וילדים
  גירושין בישראל
  אינדקס עורכי דין
  צור קשר - עורכי דין

  
   
       
עורכי דין אתריםגירושין

גירושין

גירושין הינו מצב של אין נישואין. מצב נפוץ בקרב האוכלוסיה בת ימינו שלנו שבה בני זוג מחליטים - או שאחד הצדדים לפחות מחליט : כי ברצונו/ה לנתק את קשר החתונה ומעורבות של עורכי דין אשר תחום עיסוקם ובקיאותם הינו גירושין ודיני משפחה נחוצה במקרה זה. הסיבות לגירושין הן שונות ומגוונות עד כדי ריחוק בין הגורם של אחד אל בין מקרים אחרים שבמשפחה אחרת הוא דווקא מחזק את הקשר. יש שישימו את החלטתם להתגרש עקב בגידה של בן הזוג, ויש שבגלל חוסר האהבה ושינויי קיצוני במערכת היחסים אחרים יטענו כי מצב כלכלי שאליו נקלעו הינו הסיבה העיקרית וכבר היו מקרים שהאשימו בעיקר את החותנת - האם של הגבר שמררה לאישה את החיים, או אם האישה שלא נתנה לבעלה של ילדתה הסופר מיוחדת מנוח.

גירושין וסטטיסטיקה
אם מביטים אחורה אל השנים האחרונות וסוקרים קדימה לימינו אנו מגלים כי בכל השנים האחרונות בבתי-הדין הרבניים בישראל הגיעו לכדי גירושין כ-10,000 זוגות יהודים בשנה בממוצע, והם מהווים בערך 25% מסך כל הזוגות הנרשמים מדי שנה לנישואים ברבנות להקמת משפחה וחיים משותפים. אין ספק כי ישנה מגמה של עליה מתמדת אולם לא ממש ליניארית באחוז הכללי של הגירושים בישראל .
בישראל ישנם הרבה מאוד עורכי דין, ויש השערה כי מספרם מגיע לכדי 38,000 עורכי דין הרשומים בלשכת עורכי הדין בישראל כמוסמכים. אין פלא כי אחוז הגירושין והגידול בתופעה מצריך מעורבות של עורכי דין גירושין ולמהדרין יאמר עורכי דין לטיפול בתחום דיני משפחה. משום כך בחירת עורך או עורכת דין מצריכה לא מעט בדיקות וברור, סינון ושיקול דעת מתאים.
 
WWW.LAWYER-G.COM עורכי דין גירושין גירושין הוסף למועדפים 

אתר עורכי דין גירושין © כל הזכויות שמורות