עורכי דין גירושין עורך דין גירושין

  עורכי דין גירושין
  גירושין
  גירושין ורכוש
  הסכם גירושין
  גירושין וילדים
  גירושין בישראל
  אינדקס עורכי דין
  צור קשר - עורכי דין

  
   
       
עורכי דין אתרים

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין
לקראת היתכנות של פרידה וניתוק הכוללים הפסקת המשך חיי נישואין של בני זוג נשואים, מתעוררת השאלה לאיזה עורך דין גירושין כדאי לפנות. המבחר הינו עצום עד כדי הגזמה ישראלית בלעדית בהשוואה למדינות מערביות מתקדמות. בכל ביניין ראוי ובסביבת כל מרכזי הערים והיישובים בארץ - ישנם לא מעט משרדי עורכי דין. כל משרד לרוב מתמחה בתחום עיסוק אחד ויותר בכל תחומי החיים בהם ישנם אי הסכמות וסיכסוכים או עברה על החוק.

עורך דין לדיני משפחה יהיה בחירה נאותה יותר מאשר עורך דין בתחום עיסוק אחר כגון רשלנות רפואית או תעבורה. טעות נפוצה של החברה הישראלית היא לפנות אל עורך דין בתחום אחר הרחוק מגירושים - רק בגלל שחבר המליץ, או מכר מהעבודה, קרוב משפחה וכדומה. הדבר יהיה בעוכריכם בעת ההתנהלות המשפטית, ואפילו בשלבים שקודמים לה. גם אם קיימת כוונה של אחד מהצדדים של קשר נישואין להתחיל תהליך של גירושין - הייעוץ המקדים הינו קריטי לביצוע צעדים ראשונים עוד לפני שבכלל מיידעים את הגרוש/ה לעתיד לבוא. עורך דין גירושין מנוסה עהתמחה למד ועסק בכל שנות עבודתו בתחום הגירושין ייגלה לכם לא מעט אנקדוטות משפטיות הנוגעות לתהליך הגירושין, בית המשפט שבו כדאי הגיש את הבקשה וטיפים לרוב.
אגב וראויי לגינוי מסויים הדעה הכוללת בקרב הציבור כי עורך דין גירושין ממין זכר - הינו טוב יותר למשימה מאשר עורכת דין גירושין נקבה. לא ברור מדוע פני הדברים הם כך, שרוב ההעדפה נוטה לכיוון עורך דין שהינו גבר. גם באופן תואם רוב החיפוש של ייצוג משפטי לנושא דיני משפחה וגירושין נוטה לטובת עורך דין גירושין גברי ולא נשי. דעה שיש בה מן ההיגיון הבריא היא : לגבר עדיף לבחור עורכת דין גירושין אשה שתייצג אותו בכל ההליך. יש האומרים כי הנטייה של האשה לטובת הילדים גדולה יותר, וגבר המתגרש עקב בגידה או בגלל סיבות אשר מציגות את אשתו כלא ראוייה לאחזקת ילדים - תיוצג טוב יותר על ידי עורכת דין ממין נקבה. אלו הן רק השעות שאין לאין ביסוס, ומכל מקום כך או אחרת ההחלטה הינה של הלקוח המתגרש/ת. אין בדברים אלו לראות המלצה או הנחייה לפנות דווקא אל עורך דין גירושין זכר או נקבה. ובכל אופן לפני נקיטת כל צעד או התחלת פעולה כלשהי הקשורה לחיי הנישואין יש להתייעץ עם עורכי דין.

מיהו עורך דין כל אדם אשר סיים לימודי משפטים באוניברסיטה מוכרת ככזו ללימודים. בהגדרה זו נכללים גם מכללות יעודיות בארץ להשכלה גבוה. על התלמיד לעמוד במבחנים של לשכת עורכי הדין בישראל - בתום שנת התמחות אחת לפחות באחד ממשרדי עורכי דין מוכר ופעיל בישראל המוכר כמתאים להיות מאמן למתמחה. לו ידעה האמא היהודיה משכבר הימים שהילד/ה שלה הולך לעבור מסלול וייה דלורוזה לא פשוט - היא עוד היתה שוקלת אם לדרבן ולעודד אותו להיות עורך דין. המסלול של מנהל בהייטק קצר יותר, ומן הסתם ברוב הפעמים גם מייצר הכנסה גבוהה יותר. עורכי דין רבים לא מעטים מסכימים בחלקם, כי ההתמחות הייתה קשה להם יותר מאשר תקופת הלימודים והמבחנים בלימודי המשפטים. בכל מקרה לפני פניה אל עורך דין מסויים - בידקו האם הינו עורך דין מורשה ומוסמך לעסוק במשפטים ולייצג בבית משפט עם לשכת עורכי הדין בישראל. כמו כן ניתן לפנות ולחפש עורכי דין באתר נט דין.


 
WWW.LAWYER-G.COM עורכי דין גירושין גירושין הוסף למועדפים 

אתר עורכי דין גירושין © כל הזכויות שמורות